Bicyklovanie vám umožní efektívne sa zbaviť prebytočných kilogramov. Správnym výberom techniky si môžete krásne vytvarovať postavu. Bicyklovanie má blahodarný vplyv na celý organizmus. Zlepšuje sa výkonnosť organizmu, profituje z toho náš imunitný systém a obehový systém.

Bicyklovanie je najlepší spôsob, ako bojovať proti celulitíde. Kľúčom k úspechu je pravidelné bicyklovanie. Predpokladá sa, že musíte každý deň šliapať do pedálov aspoň 30 minút, aby boli prvé účinky rýchlo viditeľné. Intenzívnou, hodinovou jazdou na bicykli môžete spáliť až 500 kcal. Najlepšie je cvičiť na prístroji s meračom tepu.

Bicyklovanie miernym tempom je najlepší spôsob, ako schudnúť. Ak si však chceme užiť rýchlejšie výsledky, môžeme jazdiť na bicykli intervalovým tempom. Mierne tempo jazdy je popretkávané jazdou na hranici únosnosti tela. Bicyklovanie je jedným z najlepších spôsobov, ako schudnúť.

Raňajkové cereálie – sú naozaj zdravé?

Ako učia všetci odborníci na výživu, raňajky sú najdôležitejším jedlom, ktoré si človek počas dňa dá – preto treba venovať toľko pozornosti ich plánovaniu, zostaveniu jedla, ktoré dodá základné živiny, ktoré vás naplnia energiou na celý deň. to začína. Aj keď existuje veľa receptov na dokonalé raňajky, existuje aj myšlienka použiť špeciálne raňajkové cereálie, ktoré navrhujú výrobcovia potravín.

Táto ponuka je skutočne dosť široká, aj keď najobľúbenejšie formy a príchute cereálnych vločiek s efektnými tvarmi a príchuťami kopírujú iné firmy. Etikety takýchto produktov informujú, že takéto vločky obsahujú vysoké množstvo mikroživín a dokonca aj vlákninu, no zároveň receptúra ​​niekedy obsahuje kontroverzný glukózo-fruktózový sirup. Pred výberom toho správneho balenia cereálií je preto dobré si pozorne prečítať etikety, aby ste sa uistili, aké látky ste do raňajok nedopatrením pridali.

Zdravé stravovanie

Chcete poznať základné princípy zdravého stravovania?? Na internete je o tom veľa informácií, ale je to všetko pravda? Tak ako sa za názvom „zdravé stravovanie“ skrýva veľa pozitív, skrýva sa za ním aj veľa tajomstiev a dezinterpretácií!

Preto vám, milý čitateľ, predstavím niekoľko najdôležitejších pravidiel: Jedzte pravidelne! Toto je prvý krok k zmene životného štýlu na zdravší, vďaka tomu bude vaše telo fungovať oveľa efektívnejšie. Piť veľa vody! Ste neustále hladní a neviete, ako sa s tým vysporiadať? Pitie veľkého množstva vody je skvelý spôsob, ako trochu oklamať žalúdok! Vynechajte silne spracované potraviny!

Na pultoch obchodov je toho dosť, no rytmickú prácu vášho tela narušia najviac práve konzervanty, ba čo viac, niektoré sú prudko návykové! Nahraďte sladkosti ovocím! Namiesto pracovnej tyčinky si nakrájajte mrkvu, plátky uhorky alebo inú zeleninu, ktorú máte radi! Dodajú vám zdravú energiu, keď cítite, že strácate silu!